0113-Koločava - bývalá četnická stanice - dnes pěkná hospůdka u Natálky

0113-Koločava - bývalá četnická stanice - dnes pěkná hospůdka u Natálky

Tato fotogalerie obsahuje fotky ze státu:

komentuj

Komentáře / diskuse

Ondra: Pohosteni v cetnicke stanici (01.08.12 10:19)

Jestli chcete urcite dostat detox tak bezte si koupit mlika naproti cetnicke stanici u rozchvalenych vamy, panove, sousedu a babicky.Ne vylezete z prujemu za 3 dni. Moja pritelkine si to zazila. Takze Cetnicka stanice tady nivcim. A opatrujte se na zaludocni chripky, kterou sami jste dovezly do Kolocavy. (reagovat)

Mi: Odtucnovaci kura (25.07.12 06:26)

Jestli si chcete doprat dvoudenni detox se vsim vsudy, vzhuru na stanici a staci si dat pivo z umyte sklenice jejich vodou, uspech zarucen ! (reagovat)

Jarda Česal: Vyhněte se Četnické stanici (08.08.10 07:17)

Doporučuji se vyhnout jídlu i spaní v četnické stanici! Majitel je velmi nepříjemný a dává vám na jevo, že ho obtěžuje se svámi zabývat. Zcela bez uzardění hosty okrádá a pokud nespíte u něj, tak vas ani nechce obsluhovat.Jen si zkazíte dojem z jinak velmi ochotných místních lidí. navíc jídlo má kolísavou kvalitu, záchody turecké a po.... (reagovat)

Slimak: Jidlo v Cetnicke stanici (27.08.09 12:14)

Asi zalezi na jake jidlo natrefite, protoze kdyz jsem tam byl ja, tak varili dobre a moc nam chutnalo. Obsluha byla prijemna. (reagovat)

Martin Caslavsky: Cetnicka stanice (12.08.09 02:01)

Jen pro informaci. Dle informaci od mistniho obyvatelstva ta hospudka neni zadna byvala cetnicka stanice, ale normalni hospoda, kterou pani Natalka chytre nazvala cetnickou stanici, aby prilakala turisty z Cech. Navic tam ani moc dobre nevari, ale pivo maji dobre. K ubytovani doporucuji privaty, ktere jsou levnejsi a lepe i levneji se tam i najite. (reagovat)

Martin Caslavsky 2: Re: Cetnicka stanice (01.08.12 12:09)

Ten pan je nebo blazen aneb si hodne opil v hospode Cetnicka stanice. Takovy lidi pisou zaanhazovane komentare,i sami v toto veri, co napsaly. (reagovat)


Váš komentář:

Chcete umístit vlastní banner? Kontaktujte nás.


Reklama:

  • Doporučujeme také stránky ložiska těsnící materiály gufera
  • Úklidové práce v okresech Teplice, Most a Ústí nad Labem Úklid Teplice